Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Kalendár

Kalendár drezúrnych pretekov 2019

Dátum            Miesto                    Obtiažnosť Poznámka Rozpis Výsledky
10. 02. HUN Szenta Z-ST     výsledky
16. - 17. 02. HUN Pilisjászfalu Z     výsledky
16. - 17. 02. AUT Weikersdorf S     výsledky
02. - 03. 03. HUN Kaposvár Z     výsledky
16. - 17. 03. HUN Páty Z-T     výsledky
16. - 17. 03. AUT Weikersdorf Z-ST     výsledky
22. - 24. 03.   Motešice Z-TT   rozpis
upravený 14.3.

 

piatok
sobota
nedeľa

22. - 24. 03.   Motešice CDI1*/Ch/J/P/Y   rozpis CDI1*
CDICh
CDIJ
CDIP
CDIY
06. - 07. 04.   Dunajský Klátov Z-TT   rozpis
upravený 1.3.
výsledky
05. - 07. 04. POL Zakrzów CDICh     výsledky
13. - 14. 04. HUN Szilvásvárad Z-T     sobota
nedeľa
20. 04.   Košice   Preteky zrušené    
20. - 21. 04. CZE Panská Lícha Z-T     sobota
nedeľa
20. 04. CZE Frenštát pod Radhoštem Z-L     výsledky
27. - 28. 04. HUN Pilisjászfalu Z-T     výsledky
01. - 05. 05. HUN Pilisjászfalu CDICh, CDIJ     CDICh
CDIJ
04. 05.   Ranč Ouzkých BA   1. kolo BL

rozpis
upravený 3.5.

výsledky
04. - 05. 05. HUN Máriakálnok       výsledky
08. 05. CZE Výškov Z-S     výsledky
09. - 12. 05. HUN Máriakálnok CDIY     výsledky
18. - 19. 05.   Hrabušice    

rozpis

upravený 6.5.

výsledky
18. - 19. 05. CRO Zagreb L-T     výsledky
23. - 26. 05. SLO Lipica CDI     výsledky
25. 05.   Ivanka pri Dunaji Z-S MBO, 2. kolo BL rozpis výsledky
01. 06.   Vígľaš Z-L Preteky sa presúvajú rozpis  
30.05.-02.06 GER Munchen-Riem CDI     výsledky
01. - 02. 06. CZE Těšánky S     výsledky
01. - 02. 06. HUN Páty S-T     výsledky
02. 06.   Nová Baňa   Miesto konania: Revištské Podzámčie rozpis  
15. - 16. 06.   Motešice    

rozpis

upravený 10.6.

 
22. 06.   Dlhá nad Oravou Z-S   rozpis  
05. - 07. 07.   Topoľčianky Z-T

MSR-D,Jm,Js,Y,S

ONLINE PRIHLÁŠKA

rozpis  
26. - 28. 07.   Topoľčianky Z-T

MSR-Mladé kone,Pony
MZSO

ONLINE PRIHLÁŠKA

rozpis  
03. 08.   Krškany        
03.08. 04.08.   Spišská Teplica     rozpis  
03. 08.    RS Team Bratislava   3. kolo BL    
09. - 11. 08.   Dunajský Klátov Z-T DBT    
24. 08.   Ranč Ouzkých BA   4. kolo BL    
07. 09.   Dlhá nad Oravou Z-S      
05. - 06. 10.   Vígľaš        

 

TOPlist