Tvorba webových stránok a eShopovZaložiť webovú stránkuZaložiť e-shop

Aktuálne

Žiadne data alebo nastavenie...

Navštívte Equishop.sk a vyberte si jazdecké potreby presne podľa vašich predstáv.


 

Drezúrny rebríček 2016

Aktualizácia: 16.8.2016


 

Drezúrna komisia SJF

Zápisnica zo schôdze DK zo 6. 8. 2016


 

Predsedníctvo a Komisie SJF

Celý zoznam

Drezúrna komisa SJF pracuje od 19.7.2016 v tomto zložení:

Michaela Horná - predseda
Denisa Valentová
Michaela Pechová
Peter Vančo
Linda Fraňová
Jana Balážová
Paraskevi Spišáková


 

Drezúrne preteky v NŽ Topoľčianky

Výsledky M-SR v drezúre 2016

M-SR 5-6 ročných koní

1. Pechová Petra Fürst Lothario JK Ivanka pri Dunaji
2. Horná Michaela Forever JK pri NŽ Topoľčianky
3. Horná Michaela Liliane JK pri NŽ Topoľčianky
4. Vančo Peter Anabella JK pri NŽ Topoľčianky
5. Gombarčíková Tatiana Black JK Severný Vietor Považany
6. Melicháčová Dominika Caldon  
7. Betáková Petra Hakim El Rancho Ivanka pri Dunaji

 

M-SR Detí

1. Markovičová Emma Berlina Van De Capitol JK R.S. Team Trnava
2. Némethová Rebeka Víťaz JK Betty Bukovec
3. Balážová Michaela Al-Kham-Sa Belinda JO Martin Záturčie
4. Sklenárová Elena Bertramka Aura Ranč Nová Dedina
5. Balážová Michaela Klip Vidar Z JO Martin Záturčie
6. Sekulová Michaela RM Smart Chic Olena JK Ivanka pri Dunaji
7. Kilíková Linda Liberta 3 JK Merci Cheval Krškany
8. Gajtková Terézia Ramzes JK Ivanka pri Dunaji
9. Bednaříková Vanda Shagya XXIX-10  
10. Ďuríková Olívia La Ten JK Fotosvet V+V Skýcov
11. Košinová Katarína Tiffany 2 KPKRJ Rimavská Sobota

M-SR Mladších juniorov

1. Jakubíková Lea Da Felice Dan Club Stupava
2. Botlíková Chantal Rodby 4 JK Ivanka pri Dunaji
3. Kollová Martina Porthos 2 JK Limfora Badín
4. Sýkorová Barbora Largo Ranč Ouzkých Bratislava
5. Švaňa Branislav Day JK Freestyle Poprad
6. Nováčková Vladimíra Balou Boy Z Ranč Ouzkých Bratislava

M-SR Seniorov

1. Valentová Denisa Beau Van De Zelm JK Ivanka pri Dunaji
2. Flaková Kristína Conversano VI-47 JK pri NŽ Topoľčianky
3. Vančo Peter Labella JK pri NŽ Topoľčianky
4. Nittnaus Martina Neapolitano XI-15 JK pri NŽ Topoľčianky
5. Spišáková Paraskevi Winner´s Dream JK Equipolis Sokoľ

 

Všetkým srdečne gratulujeme!


 

Donau Bohemia Trophy 2016

Pravidlá     Pravidlá SK

1. kvalifikácia     09. - 10. 04.     AUT     Weikersdorf          Rozpis

2. kvalifikácia     14. - 15. 05.     CZE       Panská Lícha        Rozpis

3. kvalifikácia     13. - 14. 08.     SVK       Dunajský Klátov Rozpis

Finále                    15. - 16. 10.      AUT      Weikersdorf


 

Drezúrne pravidlá SJF 2016

Nové Drezúrne pravidlá SJF, vrátane vyznačených zmien a skráteného prehľadu zmien nájdete v sekcii PRAVIDLÁ


 

TOPlist