OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Kalendár

Kalendár drezúrnych pretekov 2022

Dátum   Miesto konania Obtiažnosť Poznámka Rozpis Výsledky
Január            
29. 01.   Motešice     rozpis  
Február            
12.-13.02.   Motešice        
Marec            
05.-06.03.   Motešice        
11.-13.03.   Motešice CDI      
11.-13.03.   Motešice        
19.03.   Pezinok        
20.03.   Veľký Šariš        
26.-27.03.   Dunajský Klátov        
31.03.-03.04.   Šamorín CDI Zrušené    
Apríl            
08.-10.04.   Motešice        
16.04.   Pezinok        
30.04.-01.05.   Motešice        
Máj            
07.05.   Pezinok        
14.-15.05.   Vígľaš        
Jún            
04.-05.06.   Topoľčianky        
10.-12.06.   Šamorín CDI      
18.-19.06.   Topoľčianky        
Júl            
16.-17.07.   Vígľaš        
16.-17.07.   Topoľčianky        
30.07.   Spišská Teplica        
August            
12.-14.08.   Šamorín CDI      
13.-14.08.   Vígľaš        
27.-28.08.   Dunajský Klátov        
27.-28.08.   Vígľaš        
September            
Október            
21.-23.10.   Motešice        
November            
04.-06.11.   Motešice        
11.-13.11.   Motešice CDI      
11.-13.11.   Motešice        
December            
17.-18.12.   Motešice        

 

 

 

Kalendár drezúrnych pretekov 2021

Dátum   Miesto konania Obtiažnosť Poznámka Rozpis Výsledky
Február            
20.-21.02.   Motešice Z-S   rozpis výsledky
27.-28.02.   Motešice Z-TT NOVÝ ROZPIS 22.2. rozpis výsledky
27.-28.02. HUN Kaposvár       výsledky
26.-28.02.   Motešice CDI CDI presunuté rozpis  
Marec            
19.-21.03.   Motešice   Preteky zrušené pre EVH-1    
20.-21.03.   Dunajský Klátov   Zmena termínu    
Apríl            
03.-04.04.   Dunajský Klátov   Preteky zrušené! Náhradný termín čoskoro rozpis  
09.-10. 04.   Motešice Z-S Preteky presunuté z 19.-21.3. rozpis výsledky
17.-18.04. HUN Szilvásvárad       výsledky
23.-25.04. POL Zakrzow CDI     výsledky
Máj            
30.04.-01.05.   Motešice Z-ST   rozpis výsledky
01.-02.05. HUN Máriakálnok S-ST     výsledky
01.-02.05. HUN Pilisjászfalu       výsledky
08.-09.05.   Šamorín        
06.-09.05. HUN Máriakálnok CDI     výsledky
07.-09.05. ITA Ornago CDI     výsledky
07.-09.05. AUT Gerasdorf bei Wien       výsledky
08.05. HUN Csömör Z-S     výsledky
08.-09.05. AUT Ranzenbach       výsledky
13.-16.05. GER München       CDI
CDN
21.-23.05. HUN Szilvásvárad CDI     výsledky
22. 05. HUN Kaposvár       výsledky
29.-30.05.   Šamorín   Rozpis upravený 17.5. rozpis sobota
nedeľa
29.-30.05.   Vígľaš        
29.-30.05. AUT Achleiten CDI     výsledky
Jún            
04.-06.06.   Šamorín CDI Rozpis upravený 17.5.
Uzávierka prihlášok posunutá na 25.5.
rozpis výsledky
12.-13.06.   Topoľčianky Z-T Rozpis upravený 8.6. rozpis sobota
nedeľa
18.-20 19.06.   Motešice  

Rozpis upravený 8.6.
Rozpis upravený 17.6.

rozpis výsledky
17.-20.06. HUN Pilisjászfalu CDI     výsledky
25.-27.06. CZE Brno CDI     výsledky
26.-27.06.   Topoľčianky

MSR YH

MZSO

PRIHLÁŠKA NA MSR

Technicko-organizačné podmienky MSR 2021

Technicko-organizačné podmienky MZSO SJF

rozpis

sobota
nedeľa

MSR YH4
MSR YH7
MZSO
 

26.-27.06.   Šamorín        
Júl            
03. 07.   Dlhá nad Oravou     rozpis výsledky
03.07. HUN Kaposvár       výsledky
03.-04.07.   Šamorín   Rozpis upravený 15.6. rozpis sobota
nedeľa
16.-18.07.   Topoľčianky MSR S, P

PRIHLÁŠKA NA MSR

Technicko-organizačné podmienky MSR 2021

PRIHLÁŠKA NA TEAM CUP

Pravidlá Team Cup pri MSR

rozpis

piatok
sobota
nedeľa

MSR S
Team cup

 

17.07. HUN Baja      

výsledky

24.-25.07 HUN Máriakálnok DBT   rozpis výsledky
24.07. 31.07.   Spišská Teplica MVSO   rozpis výsledky
31.07. HUN Bábolna       výsledky
August            
06.-08.08.   Šamorín CDI   rozpis CDI3*
CDIJ
CDIYH
07.-08.08.   Šamorín     rozpis výsledky
07.-08.08. HUN Szilvásvárad       sobota
nedeľa
14. 13.-15.08.   Dunajský Klátov   Rozpis upravený 7.7. rozpis výsledky
27.-29.08. 20.-22.08.   Šamorín MSR D, Jm, Js, Y      
26.-27.08. AUT Stadl Paura       výsledky
28.-29.08. HUN Máriakálnok       výsledky
28.-29.08. CZE Panská Lícha       výsledky
September            
07.-12.09. GER Hagen ME S     výsledky
10. 11.-12.09.   Šamorín MSR D, Jm, Js, Y

 

PRIHLÁŠKA NA MSR

rozpis výsledky
24.09. CZE Olomouc       výsledky
25. 09.   Pezinok MBO Rozpis súťaží upravený 7.9. rozpis výsledky
Október            
01.-03.10. HUN Fót       výsledky
02.10.   Vígľaš     rozpis výsledky
09.-10.10. CRO Zagreb       výsledky
14.-17.10. HUN Pilisjászfalu       výsledky
09.-10.10.   Šamorín        
30.-31.10.   Motešice     rozpis výsledky
November            
05.-07.11.   Motešice   Preteky zrušené rozpis  
05.-07.11.   Motešice CDI Preteky zrušené rozpis  
December            
18.12. 29.01.2022   Motešice   Preteky presunuté rozpis  

 

Kalendár drezúrnych pretekov 2020

Dátum

 

Miesto konania

Obtiažnosť

Poznámka

Rozpis

Výsledky

31.01-02.02. AUT Ebreichsdorf L-S     výsledky
08.-09.02. AUT Weikersdorf S     výsledky
15. 02. HUN Pilisjászfalu Z-L     výsledky
22.-23.02.   Motešice Z-T   rozpis výsledky
06.-08.03   Motešice CDI   rozpis

CDICh
CDIP
CDIJ
CDIY
CDI1*
CDIYH

06.-08.03.   Motešice Z-TT   rozpis piatok
sobota
nedeľa
07. - 08. 03. AUT Weikersdorf S-ST     výsledky
07. - 08. 03. HUN Kaposvár L     výsledky
14. 03.   Motešice Z PRETEKY ZRUŠENÉ PRE COVID-19 rozpis  
21.-22.03.   Dunajský Klátov Z-TT PRETEKY ZRUŠENÉ PRE COVID-19 rozpis  
30.-31.05.   Hrabušice   PRETEKY ZRUŠENÉ PRE COVID-19    
06.-07.06. HUN Piliszjásfalu Z-ST     výsledky
13.-14.06.   Topoľčianky Z-T   rozpis sobota
nedeľa
21. 06.   Bratislava - RS Team Z-S   rozpis výsledky
25.-28.06. HUN Máriakálnok CDI     CDI YH
CDI J
27.-28.06.   Topoľčianky Z-T MSR-P, MSR-YH
MZSO
PRIHLÁŠKA
rozpis

sobota
nedeľa
MZSO
MSR

Pony
 

03.-05.07. AUT Ebreichsdorf S     výsledky
04. 07.   Dlhá nad Oravou Z-T   rozpis výsledky 
04.-05.07. HUN Balatonvilágos S     výsledky
11. 07.   Ranč Ouzkých Bratislava Z-S   rozpis výsledky
11. 07. CRO Zagreb T     výsledky
17.-19.07.   Topoľčianky Z-T

MSR-D, MSR-Jm, MSR-Js, MSR-Y, MSR-S

PRIHLÁŠKA

rozpis piatok
sobota
nedeľa
MSR
17.-19.07. AUT St. Margarethen S     výsledky
25.07.   Spišská Teplica Z-LS   rozpis výsledky
25.-26.07. HUN Pilisjászfalu Z-ST     výsledky
31.07-01.08 AUT Ebreichsdorf  S     výsledky
04.-07. 08.  HUN Pilisjászfalu CDI-YH     výsledky
08.-09.08.   Dunajský Klátov Z-TT Rozpis upravený 28.7.2020 rozpis výsledky
09.-14.08. HUN Pilisjászfalu CH-EU-D     CH-EU-Ch-D
CH-EU-J-D
14.-16.08. AUT Stadl Paura Z-TT     výsledky
28.-30.09. CZE Brno Panská Lícha CDI     CDI-Ch
CDI-J
01. 09.   Ranč Ouzkých Bratislava Z-S Preteky presunuté na 3.10. rozpis  
04.-06.09. AUT Perchtoldsdorf S     výsledky
12. 09. HUN Kaposvár Z-L     výsledky
12.-13- 09.   Šamorín Z-TT  

rozpis

výsledky
25.-27.09. HUN Budapešť Fót CDI     CDI-J
26.-27.09.   Vígľaš Z-T Rozpis upravený 21.9.
MSSO
rozpis výsledky
03. 10.
 
  Ranč Ouzkých Z-S MBaO
Preteky zrušené
rozpis  
10.-11.10.   Šamorín Z-T   rozpis výsledky
23.-25.10. POL Zakrzów CDI     výsledky
23.-26.10. AUT Ebreichsdorf S     výsledky
25.10.   Motešice Z-S PRETEKY ZRUŠENÉ PRE COVID-19 rozpis  
13.-15.11.   Motešice CDI Preteky zrušené rozpis
upravený 30.10.
 
13.-15.11.   Motešice Z-TT Preteky zrušené rozpis